Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Деревина для типу Аукціони малої приватизації: статус - Прийняття заяв на участь?

Сьогодні на сайті UBIZ Ви можете брати участь в аукціонах за найкращою вартістю в розділах: Зелена енергетика, Продаж дозволів на використання надр, і обрати різноманітні позиції: недобудований об'єкт будівництва, однокімнатну квартиру, круглий лісоматеріал ясена, що вже виставлені на аукціон і очікують свого нового володаря. В розділі, аукціони малої приватизації, Ви можете подивитися багато різних варіантів пропозицій, для прикладу Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труби, що були у використанні). Щоденно на сайті купують металолом. Великий спектр позицій надано в кожному місті країни, зокрема, в Донецькій області.

Лоти земельних аукціонів в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06111000-3 – Землі житлової забудови (землі, які використовуються для розміщення житлової забудови (житлові будинки, гуртожитки, господарські будівлі та інше); землі, які використовуються для розміщення гаражного будівництва), що в переліку до розгляду в місті - очікують нового володаря. Останні оновлення асортименту пропозицій у розділі Аукціони Земля для типу Аукціони малої приватизації проекту ЮБІЗ - ПРОЗОРРО

Як легко вибрати пропозиції Аукціони Земля для типу Аукціони малої приватизації. Щоб правильно вибрати - скористайтесь навігацією. Ви побачите, які пропозиції доступні у стані прийняття заяв на участь. Окрім аукціонів з продажу земельних ділянок у Кіровоградській області на сторінках проекту доступні аукціони земельних ділянок в Київській, Чернівецькій, Чернігівській областях, а також по всій Украйні.