Отримуйте інформацію першими!

Створіть власну підписку в Prozorro.sale та отримуйте інформацію в телеграм на вашому смартфоні або комп'ютері!

Підписатись

Цікавлять Аукціони Приватизація для типу Право вимоги ФГВФО: статус - Прийняття заяв на участь?

Зараз на сайті ЮБІЗ можна брати участь в торгах за найдоступнішою вартістю в категоріях: Продаж дозволів на використання надр, Спиртзаводи, і придбати різноманітні позиції: багатоповерховий будинок, недобудоване приміщення багатоповерхового будинку, що вже виставлені на аукціон і очікують свого нового володаря. В даному розділі, право вимоги (фгвфо, архів цбд1), Ви зможете підшукати багато різних варіантів позицій, наприклад 33. Деревина дров'яна ПВ. Щоденно на сайті знаходять металобрухт. Величезний спектр позицій надано в кожному місті країни, зокрема, в Вінницькій області.

Публічні земельні торги в місті . 06121000-6 - Землі сільськогосподарського призначення та 06112000-0 – Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування), що пропонуються до розгляду в місті - очікують власника. Свіжі дані спектру торгів в категорії Аукціони Земля для типу Право вимоги ФГВФО: статус - Прийняття заяв на участь ресурсу ubiz.ua - ПРОЗОРРО

Як легко взяти участь у торгах Аукціони Земля для типу Право вимоги ФГВФО: статус - Прийняття заяв на участь. Щоб легше було підібрати - скористайтесь нашою навігацією. Вам буде доступний список відкритих лотів у статусі прийняття заяв на участь. Окрім аукціонів на землю у Івано-Франківській області у розділах сервіса пропонуються оголошеня про продаж земельних ділянок в Волинській, Донецькій, Сумській областях, а також по всій Украйні.