Академія знань

Аукціони майно/оренда. Оренда

27 червня 2019

Створення та публікація аукціону.

Для початку потрібно зайти в розділ аукціони, натиснути кнопку “+” та обрати оренда.

Заповнити необхідні поля та завантажити документи. Натиснути “Далі“.

Заповнити поля стосовно активу. Натиснути “Зберегти“.

Після чого аукціон зберігається як чернетка і відкривається редагування чернетки. Доступне редагування аукціону та активів. Натискаємо “Завершити редагування”.

Система відкриває чернетки де збережено аукціон. Натиснути “Дія” → “Опублікувати“. Також є можливість редагувати, видалити та переглянути аукціон.

Аукціон публікується та доступний в особистому кабінеті на вкладці “Продаю”. Статус аукціону “Період пропозицій”. Через кнопку “Дія” можна редагувати аукціон та скопіювати до чернеток.

Далі при наявності відповідаємо на запитання та чекаємо на успішне завершення аукціону.

Кваліфікація учасників.

По завершенню аукціону статус аукціону змінюється на “Період кваліфікації”. Заходимо на сторінку аукціону на вкладку “Кваліфікація”.

При необхідності дискваліфікувати учасника натиснути кнопку “Дискваліфікувати учасника”. Описується або обирається причина дискваліфікації, завантажується документ, натискається кнопка “Дискваліфікувати учасника”. Після чого учасника буде дискваліфіковано на кваліфікацію потрапляє наступний учасник.

При необхідності кваліфікувати учасника натискається кнопка “Затвердити протокол“. Додається документ та натискається кнопка “Протокол затверджено“. Аукціон переходить в статус “Пропозиції розглянуто”.

Далі працюємо з договором. Переходимо, на сторінці аукціону, на вкладку “Договір”.

Є можливість дискваліфікувати учасника. Для продовження кваліфікації натискаємо кнопку “Завантаження договору“.

Після завантаження `Підписаного договору` та/або заповнення `Дати підписання` – дискваліфікувати такого учасника вже буде неможливо! Додаємо договір та натискаємо кнопку “Оновити договір“. Після чого стає доступе поле дата підписання.  Заповнюється дата підписання та натискається кнопка “Завершити аукціон”.

Аукціон переходить в статус “Завершений”.