Новини

АНОНІМІЗАЦІЯ ДАНИХ В АУКЦІОНАХ З ОРЕНДИ ДЕРЖАВНОГО ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

26 липня 2022

З липня 2022року в системі Прозорро.Продажі вводиться анонимізація даних в аукціонах з оренди державного та комунального майна. Ця процедура відбувається згідно з вимогами, які встановлені у п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України “Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану” №634 від 27.05.2022 р., а також з метою виключення ризику потрапляння ворога до інформації щодо особистих даних користувачів системи Прозорро Продажі.

 

Передбачається повна та часткова анонімізація.

 

Часткова анонімізація (приховує інформацію щодо учасників аукціонів, щодо переможця, щодо документів, які були завантажені учасниками) застосовується до таких процедур:

  • аукціонів з оренди державного та комунального майна;
  • об’єктів оренди;
  • сформованих протоколів за результатами аукціонів.

У полях, що підлягають анонімізації реальна інформація замінюється на знак *.

 

Повна анонімізація – це приховування всієї інформації про визначену процедуру. Застосування повної анонімізації можливе лише за окремим запитом від уповноваженої особи (наприклад, організатора аукціону) до ДП “Прозорро.Продажі” із зазначенням унікальних номерів процедур.

Щоб подати запит на повну анонімізацію процедури, просимо звернутись до менеджерів Ю.БІЗ, які будуть готові розповісти Вам покрокові дії.

 

Після скасування воєнного стану інформація про учасників та документи стануть публічними в ЕТС.

 

 

З задоволенням проконсультуємо та надамо допомогу у вирішенні будь-яких питань в робочі дні з 9:30 до 18:00:
+38(044) 333 61 01
+38(067) 569 55 16
+38(095) 769 55 16